Namaste
to tradycyjne pozdrowienie w świecie hinduizmu. Ludziom Gór słowo NAMASTE nierozerwalnie kojarzy się z Nepalem, Indiami i oczywiście najwyzszymi górami Świata - Himalajami. NAMASTE to nie tylko zwykłe pozdrowienie, to pewna filozofia - to wiara w boski pierwiastek w każdym człowieku. 

Nasza firma działa od 2004 roku zajmując się dostarczaniem sprzętu do trekkingu, wspinaczki, alpinizmu, ski alpinizmu i pracy na wysokości. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem światowych liderów w tej branży - marek CAMP, CASSIN, KASK, ROCK EMPIRE i GREGORY.

Nasze produkty można znaleźć we wszystkich najlepszych sklepach górskich i turystycznych. Jeżeli specjalistycznego sklepu nie ma w Twojej okolicy skontaktuj się z nami lub odwież nasz sklep internetowy ROCKICE.PL.

 

Namaste spółka cywilna specjalizuje się w handlu sprzętem wspinaczkowym i do pracy na wysokości. Namaste jest wyłącznym dystrybutorem marek CAMP o Rock Empire w Polsce. W asortymencie tych marek znajdują się takie produkty jak uprzęże wspinaczkowe, uprzęże do pracy na wysokości, friendy, kości, pętle PAD i Dyneema, daisy chain. Sprzedajemy również liny statyczne i dynamiczne oraz kaski, plecaki, śpiwory. Nasz sklep wspinaczkowy posiada w stałej ofercie również sprzęt wspinaczkowy innych marek - takich jak Tendom i Petzl. Zapraszamy też do odwiedzenia naszych aukcji na portalu Allegro. Działalność usługowa firmy Namaste to szkolenia do pracy na wysokości, przeglady sprzętu alpinistycznego, doradztwo w zakresie wyposażenia pracowników wysokościowych. Zajmujemy się również wykonawstwem skomplikowanych prac linowych dla wielu branży. Organizujemy imprezy typu tezm-building i eventy wspinaczkowe. Kompleksowo wyposażamy wyprawy i grupy turystyczne. Dopasowujemy odpowiedni ekwipunek na wyjazd w każdy rejon górski od Bieszczad, poprzez Tatry, Alpy, Andy, aż po Himalaje. Nie musisz robić 8a by cieszyć się wspinaczką. Pamiętaj, że każdy ma swój Everest.